XXVI. (Még most is más) Nemzetközi Szenior Úszóverseny

Szentes, 2021.05.08.

Futam és pálya beosztás 2021.05.08. délután


1.- Nem vagyok egyesületnek tagja -133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Cserháti Gyula1993I. korcsoportférfi     2 / 8 1 / 7    
 2.Draghici Maria1939XII. korcsoportnői       5 / 7    
 3.Kanyó Ádám1941XII. korcsoportférfi     10 / 1   5 / 1  
 4.Lobont Simona1964VII. korcsoportnői       5 / 5    
 
2.Békéscsabai Senior133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Csirmaz Sándor1966VII. korcsoportférfi 2 / 8 1 / 7   1 / 8    
 2.Csomai Zsolt1970VI. korcsoportférfi 6 / 6   10 / 8   5 / 8 8 / 6
 3.Dr. Kocsor Ferencné1946XI. korcsoportnői     7 / 4 4 / 7 4 / 2  
 4.Dr. Tari Béla1979IV. korcsoportférfi 3 / 1       2 / 4 2 / 1
 5.Gondiné Lakatos Ildikó1955IX. korcsoportnői     7 / 3 5 / 6    
 6.Németh Éva1949X. korcsoportnői     7 / 2   5 / 7  
 7.Pappné Dr Marik Sarolta1956IX. korcsoportnői 3 / 6   4 / 7     3 / 4
 8.Petrovszki Éva1962VII. korcsoportnői     5 / 2   2 / 8  
 9.Salllai Katalin1952IX. korcsoportnői   3 / 5        
 
3.Berettyó Cápák SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Csörsz Gergely1982III. korcsoportférfi 6 / 4 2 / 7        
 
4.Budafóka SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Pincési Balázs1981IV. korcsoportférfi 3 / 5   2 / 6 1 / 1   2 / 2
 2.Pincési-Langer Noémi1980IV. korcsoportnői     4 / 5 2 / 5 1 / 6  
 3.Revuczky Mátyás1972V. korcsoportférfi 5 / 8   3 / 4      
 4.Szabó György 1970VI. korcsoportférfi 1 / 6   5 / 4 3 / 5   3 / 7
 
5.Budapesti Delfinek Szenior 133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Alexi Anna1977IV. korcsoportnői 2 / 8   3 / 1     2 / 4
 2.Bohos Tamás1975V. korcsoportférfi 4 / 4     4 / 1 1 / 8  
 3.Botfalvai Ágnes1958VIII. korcsoportnői   2 / 1 5 / 8 4 / 2   4 / 6
 4.Dr. Sümeghy László1945XI. korcsoportférfi     9 / 2 6 / 8 4 / 8  
 5.Gergelyfy Marietta1975V. korcsoportnői     2 / 4   3 / 6  
 6.Magócsi Márta1970VI. korcsoportnői     2 / 7 2 / 4    
 7.Oszlanszki Tünde1972V. korcsoportnői 3 / 3       3 / 5  
 8.Szakács András1968VI. korcsoportférfi 1 / 3       6 / 4  
 9.Szepesi Nikolett1987II. korcsoportnői 1 / 5   1 / 6   1 / 4 1 / 5
 10.Tracsek Mónika1977IV. korcsoportnői 2 / 1          
 
6.BVSC 133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Gyuráki Attila1966VII. korcsoportférfi 2 / 4   5 / 5 2 / 7 2 / 3 3 / 1
 
7.Csongrádi Senior Úszó és SZSE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Palásti Anna1960VIII. korcsoportnői 4 / 3 3 / 7       4 / 7
 2.Szabó Máté1984III. korcsoportférfi 5 / 3   8 / 6     8 / 4
 3.Szigeti Sándor1972V. korcsoportférfi       7 / 8    
 
8.Debreceni Szenior Úszó Klub133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Batta dr. Gyula1953IX. korcsoportférfi 5 / 1 3 / 2       6 / 7
 2.Lukács Teodóra1971VI. korcsoportnői       4 / 8 4 / 3  
 3.Pethő Zoltán1977IV. korcsoportférfi 2 / 3       1 / 7  
 4.Szatmári Ádám20000. korcsoportférfi           1 / 1
 5.Tamus Zoltán1981IV. korcsoportférfi           3 / 5
 6.Terdik Ákos1981IV. korcsoportférfi   2 / 2 2 / 1 4 / 4    
 7.Wolszky dr. Ildikó1963VII. korcsoportnői     6 / 5 5 / 4 4 / 1  
 
9.Dombovár133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Horgos Szilárd1969VI. korcsoportférfi     1 / 8      
 2.Kiss István1976V. korcsoportférfi     2 / 5     1 / 7
 3.Simon Levente1970VI. korcsoportférfi     4 / 6 3 / 3    
 4.Szajki Zoltán1970VI. korcsoportférfi     3 / 8 3 / 1    
 
10.Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Bagi Csilla1964VII. korcsoportnői     4 / 3 2 / 2    
 2.Fehér Edit1968VI. korcsoportnői   1 / 1 3 / 6   2 / 3  
 3.Galyas László1963VII. korcsoportférfi         5 / 7  
 4.Legeza László dr.1958VIII. korcsoportférfi 3 / 6   2 / 4 2 / 6   2 / 4
 5.Murnyák Zsuzsanna1957VIII. korcsoportnői 4 / 4   5 / 4   3 / 7 3 / 1
 6.Ruszkai Gábor1965VII. korcsoportférfi     11 / 4      
 7.Schriffert Józsefné1938XII. korcsoportnői     7 / 2   5 / 7  
 
11.Egri Senior Úszó-Klub133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Bögös László1946XI. korcsoportférfi     10 / 2      
 2.Dr. Gellér Józsefné Dr. Vajdovich Ilona1943XI. korcsoportnői     4 / 1 4 / 5 3 / 4 3 / 7
 3.Fábián Béla1937XII. korcsoportférfi 4 / 1     4 / 8   7 / 5
 4.Fazekas László1966VII. korcsoportférfi     8 / 3     6 / 2
 5.Graffjódy Eszter1940XII. korcsoportnői     6 / 4     4 / 5
 6.Heverdle István1952IX. korcsoportférfi 4 / 8   8 / 7 5 / 4 4 / 5 6 / 1
 7.Kovács Gábor1956IX. korcsoportférfi   3 / 5   6 / 3    
 8.Kripkó Zoltán1965VII. korcsoportférfi 3 / 7     2 / 3   2 / 8
 9.Molnár Erika1957VIII. korcsoportnői     6 / 2 3 / 8 4 / 6  
 10.Patkó József1948X. korcsoportférfi   2 / 1   6 / 4    
 11.Szabó Tamásné1955IX. korcsoportnői         5 / 6  
 12.Szabó Tamás1949X. korcsoportférfi   3 / 6   7 / 7 4 / 7  
 
12.Ferencvárosi Torna Club133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.BAJOR ANDRÁS1964VII. korcsoportférfi 4 / 5   10 / 5     7 / 6
 
13.Gold Stars Baia Mare133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Hitter Istvan Zsolt1977IV. korcsoportférfi   2 / 5 8 / 2 3 / 2    
 2.Kovacs Delia Ana1976V. korcsoportnői 1 / 1   1 / 1   2 / 2  
 3.Stoica Sorin Octavian1984III. korcsoportférfi   2 / 6 7 / 5 4 / 7   4 / 8
 
14.Győri Zabolátlan133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Gömöry Árpád1955IX. korcsoportférfi   3 / 7 10 / 7 7 / 6 5 / 2  
 
15.HÓD-Triatlon és Öttusa SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Bere Katalin Viktória1995I. korcsoportnői   1 / 7 5 / 5      
 2.Dr. Hamvasné Bagi Andrea1971VI. korcsoportnői   2 / 6   3 / 1    
 3.Dura Tímea1994I. korcsoportnői 3 / 8   5 / 3   3 / 1 3 / 2
 4.Fehér Zsolt1971VI. korcsoportférfi     2 / 3     1 / 8
 5.Fekete István1985III. korcsoportférfi     5 / 3 3 / 7 3 / 5 4 / 6
 6.Keresztes-Nagy Katalin1987II. korcsoportnői       3 / 6    
 7.Levendovics László1984III. korcsoportférfi       7 / 1    
 8.Seres Medárd1995I. korcsoportférfi         1 / 5  
 9.Seres Szilvia1977IV. korcsoportnői   2 / 2 5 / 6 3 / 5 3 / 8  
 10.Szabó Enikő Magdolna1972V. korcsoportnői   1 / 2 6 / 7 3 / 7 4 / 7  
 11.Szabó Renáta1994I. korcsoportnői 2 / 4   3 / 4     2 / 2
 12.Szabó Tamás1988II. korcsoportférfi 1 / 4   1 / 4 1 / 5    
 13.Wéber Vanda1981IV. korcsoportnői     2 / 2 1 / 6 2 / 5 1 / 8
 
16.HSÚVC133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Búzás Zoltán1974V. korcsoportférfi 2 / 7          
 2.Dávid Tünde Katalin1976V. korcsoportnői       2 / 3    
 3.Dr. Szöllősi Sándor1950X. korcsoportférfi     6 / 7     5 / 8
 4.Kun Attila1968VI. korcsoportférfi     7 / 4      
 5.Nagy Enikő 1979IV. korcsoportnői 1 / 2          
 6.Oláh Judit1956IX. korcsoportnői       4 / 4    
 
17.HUK SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Podani Dóra1986III. korcsoportnői     7 / 6     1 / 4
 
18.Iron Swim Budapest133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Annus Nikoletta1977IV. korcsoportnői   1 / 4 3 / 2 1 / 1   2 / 1
 2.Czuczi Mátyás1967VI. korcsoportférfi 3 / 4   3 / 2   1 / 1 2 / 7
 
19.Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Fábián Szabolcs1977IV. korcsoportférfi 1 / 1 1 / 5        
 2.Nock Norbert1976V. korcsoportférfi     4 / 4 2 / 5    
 3.Rákhely Béla1966VII. korcsoportférfi     7 / 3     4 / 7
 4.Varga Miklós1968VI. korcsoportférfi     5 / 7   3 / 3  
 
20.Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Csenki Klára1946XI. korcsoportnői   3 / 6   5 / 2 5 / 2  
 2.Drávecz Ervin1959VIII. korcsoportférfi     10 / 4 7 / 4    
 3.Gyovai Balázs1986III. korcsoportférfi     1 / 1 1 / 2 1 / 6 1 / 3
 4.Kalotai Zsuzsanna1982III. korcsoportnői 3 / 2 2 / 3   2 / 8 3 / 2 3 / 8
 5.Megyesi László1963VII. korcsoportférfi     8 / 1     8 / 3
 6.Ónodi László1946XI. korcsoportférfi     9 / 1 8 / 3 5 / 5  
 7.Provics András1974V. korcsoportférfi     4 / 1      
 8.Sebők János1956IX. korcsoportférfi 4 / 7   4 / 7 4 / 2   4 / 5
 9.Urbán Tamás1975V. korcsoportférfi 6 / 5 2 / 8   5 / 8 4 / 1  
 
21.Megathlon SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Balázs Fruzsina1995I. korcsoportnői 1 / 4 1 / 5 2 / 3 1 / 2   1 / 3
 
22.Mezőtúri Seniorok133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Király Benedek 1995I. korcsoportférfi     5 / 8     5 / 1
 2.Nagy Zoltán20030. korcsoportférfi 1 / 5   1 / 5 1 / 4   1 / 4
 
23.Miskolci Vízművek Sport Club133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Baranyi Valéria1947X. korcsoportnői 3 / 7 2 / 8        
 2.Jurák Árpád1961VIII. korcsoportférfi   2 / 3   4 / 5   4 / 4
 3.Molnár Györgyi1969VI. korcsoportnői 2 / 2 1 / 6       1 / 1
 
24.Nyíregyházi Sportcentrum SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Bódi Szabolcs1975V. korcsoportférfi 3 / 8   3 / 6     3 / 6
 2.Cseh Imre1968VI. korcsoportférfi 3 / 2 1 / 2   2 / 4   3 / 3
 3.Dr. Szokol Dianna1971VI. korcsoportnői 2 / 6 1 / 3        
 4.Dr. Tóth Zsófia1993I. korcsoportnői     4 / 8   2 / 7  
 5.Gazda Zsuzsanna1964VII. korcsoportnői   3 / 4 7 / 5 4 / 1 4 / 8  
 6.Hajdu Gyula1971VI. korcsoportférfi       3 / 8 2 / 1 2 / 6
 7.Kovács Anita1993I. korcsoportnői       2 / 7    
 8.Vinnai József1968VI. korcsoportférfi     6 / 8 5 / 5    
 
25.Pécsi Vörös Meteor Sportkör133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Király Balázs1977IV. korcsoportférfi 5 / 6 3 / 3 5 / 1 6 / 2 3 / 8 5 / 4
 2.Szabó János1982III. korcsoportférfi 4 / 6 2 / 4 4 / 3 3 / 4 2 / 2 3 / 2
 
26.Pénzügyőr SE133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Dajka András1969VI. korcsoportférfi     4 / 8 5 / 7   5 / 6
 2.László Sándor1937XII. korcsoportférfi   4 / 4   8 / 6    
 3.Musatics Lili1988II. korcsoportnői     4 / 2 2 / 1 2 / 1  
 4.Németh Pál1957VIII. korcsoportférfi     9 / 7 5 / 6 5 / 4  
 5.Ruszkovszky György1955IX. korcsoportférfi     8 / 4   3 / 7 5 / 7
 
27.PSN ZRT Pécs133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Hegyi Brigitta1994I. korcsoportnői 1 / 3   1 / 5   1 / 5 1 / 6
 2.Horák Benjamin 1996I. korcsoportférfi     2 / 2   1 / 2 4 / 2
 3.Scherer Janka1993I. korcsoportnői     3 / 8 4 / 3   4 / 4
 4.Sebestyén Eszter1981IV. korcsoportnői 1 / 6   1 / 7   1 / 2 1 / 2
 
28.Spuri SC133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Braun Boróka1995I. korcsoportnői 1 / 7   3 / 7     3 / 5
 2.Liker Dávid1995I. korcsoportférfi 1 / 8   3 / 1     3 / 8
 
29.Szeder SC133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Csernus Zoltán1963VII. korcsoportférfi 5 / 4   6 / 6 5 / 3 2 / 7 7 / 4
 2.Farkas Árpád1963VII. korcsoportférfi     7 / 7     7 / 8
 3.Seres László1968VI. korcsoportférfi   1 / 8 6 / 3 2 / 8    
 
30.Szentesi Delfin ESC133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Antonjuk Krisztina1978IV. korcsoportnői   2 / 4   3 / 4    
 2.Berezvai Gyöngyi1977IV. korcsoportnői     1 / 8 1 / 4    
 3.Bocskai Zsófia1947X. korcsoportnői 4 / 5   6 / 1     4 / 3
 4.Bodnár Istvánné1939XII. korcsoportnői         5 / 4  
 5.Bodnár János1960VIII. korcsoportférfi     10 / 6      
 6.Cserháti Nóra1995I. korcsoportnői     3 / 3     2 / 7
 7.Dr. Berezvai Julianna1949X. korcsoportnői   3 / 3     5 / 3  
 8.Dr. Petz János1951X. korcsoportférfi     8 / 8   4 / 6 7 / 3
 9.dr. Szabó László1969VI. korcsoportférfi     3 / 7     3 / 4
 10.DR.BORZI MIKLÓS1949X. korcsoportférfi     3 / 3      
 11.DR.BORZINÉ SZATLER MÓNIKA1968VI. korcsoportnői   2 / 7 1 / 2 4 / 6    
 12.Gerendi Norbert1974V. korcsoportférfi     1 / 3 2 / 2    
 13.Hajdú Dániel1987II. korcsoportférfi     1 / 4      
 14.Horváth Roland1991II. korcsoportférfi 2 / 6 1 / 3 1 / 2 1 / 6 1 / 3 1 / 2
 15.Kókai László1956IX. korcsoportférfi     7 / 6   3 / 6  
 16.Kovács Attila1965VII. korcsoportférfi 2 / 2   6 / 1   2 / 8 5 / 2
 17.Lisetchi Mihai1960VIII. korcsoportférfi 6 / 2   7 / 8 7 / 5 4 / 2 6 / 8
 18.Lucz Imre1951X. korcsoportférfi     9 / 8 7 / 2 5 / 6 8 / 5
 19.Maczula Zoltán1967VI. korcsoportférfi     6 / 5      
 20.Melkuhn Dezső1938XII. korcsoportférfi 5 / 7   9 / 6     7 / 2
 21.Pászti Edit1966VII. korcsoportnői     4 / 4   2 / 6  
 22.Szatmári-Nagy Szilvia1970VI. korcsoportnői 2 / 7       1 / 1 2 / 3
 23.Tari László1954IX. korcsoportférfi 5 / 2 3 / 4        
 24.Tarta Eleonora1961VIII. korcsoportnői     6 / 6   5 / 1  
 25.Téli Éva1956IX. korcsoportnői   1 / 8   2 / 6 4 / 4  
 26.Török Imre Gábor1988II. korcsoportférfi     7 / 2 5 / 2   6 / 6
 27.Vidovics Zoltán1968VI. korcsoportférfi 4 / 3          
 
31.Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft 133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Raffai Roland1973V. korcsoportférfi 1 / 7   1 / 7   1 / 4 1 / 5
 
32.Törökbálint133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Balogh Anna1979IV. korcsoportnői     1 / 3   2 / 4  
 2.Baranyi Judit1954IX. korcsoportnői 3 / 4   4 / 6      
 3.Baranyi Mária1945XI. korcsoportnői     5 / 1      
 4.Bardócz László1940XII. korcsoportférfi     9 / 3 6 / 1 4 / 4  
 5.Beák Attila1957VIII. korcsoportférfi     5 / 6     4 / 1
 6.Csaba Gábor1947X. korcsoportférfi           5 / 3
 7.Csaba László1948X. korcsoportférfi     4 / 2      
 8.Csapó Katalin1952IX. korcsoportnői   2 / 5   3 / 3    
 9.Csikány József1943XI. korcsoportférfi         2 / 5  
 10.Csikány Csilla1968VI. korcsoportnői 1 / 8   2 / 5 1 / 5 1 / 8 1 / 7
 11.Dömötör Ferenc1953IX. korcsoportférfi   3 / 1 10 / 3 7 / 3    
 12.Erdélyi Ferenc1952IX. korcsoportférfi     6 / 2 2 / 1    
 13.Ficze Gabriella1981IV. korcsoportnői 2 / 5   2 / 8 1 / 7 1 / 7 2 / 8
 14.Gál Ágnes1963VII. korcsoportnői 3 / 5         3 / 6
 15.Kászonyi Ilona1937XII. korcsoportnői       5 / 1    
 16.Königsberger József1971VI. korcsoportférfi       6 / 7    
 17.Kőváry Tamás1978IV. korcsoportférfi 2 / 1   5 / 2   3 / 2 6 / 5
 18.Kováts Miklós1940XII. korcsoportférfi         2 / 6 5 / 5
 19.Majorfalvi Éva1974V. korcsoportnői       1 / 8   3 / 3
 20.Nilsson Stefan1964VII. korcsoportférfi 3 / 3   3 / 5     2 / 5
 21.Répási Enikő1946XI. korcsoportnői 4 / 6     5 / 3    
 22.Répási Ildikó1944XI. korcsoportnői         5 / 5  
 23.Roska László1973V. korcsoportférfi 1 / 2   1 / 6 1 / 3   1 / 6
 24.Simon Ildikó1974V. korcsoportnői 2 / 3   2 / 1 1 / 3   2 / 5
 25.Tóth Csaba1969VI. korcsoportférfi 2 / 5 1 / 6 2 / 7     2 / 3
 26.Turányik Gyula1970VI. korcsoportférfi         4 / 3  
 27.Várady Judit1967VI. korcsoportnői 3 / 1   6 / 8     4 / 2
 28.Virágh Katalin1965VII. korcsoportnői     3 / 5   1 / 3  
 29.Zajzon András1942XI. korcsoportférfi     7 / 1   3 / 1  
 
33.Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Dr. Balás Gábor1949X. korcsoportférfi     9 / 4 5 / 1    
 2.Fodor László1951X. korcsoportférfi       8 / 4   7 / 1
 3.Kancsó János1941XII. korcsoportférfi 6 / 3   9 / 5 6 / 6 5 / 3 7 / 7
 4.Rajki Józsefné1975V. korcsoportnői     5 / 7 3 / 2 3 / 3  
 5.Szabó Lászlóné1960VIII. korcsoportnői     6 / 3   4 / 5  
 
34.Tovafutók Se133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Béry Zoltán1968VI. korcsoportférfi   1 / 1   4 / 6    
 2.Bujna Lilla1974V. korcsoportnői     2 / 6     2 / 6
 3.Czigler László1970VI. korcsoportférfi     4 / 5 6 / 5    
 
35.TriBeach Brasov133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Follert Iuliu Eugen1938XII. korcsoportférfi   3 / 8   8 / 5    
 2.Follert Iuliu Stefan1967VI. korcsoportférfi 5 / 5     4 / 3   6 / 4
 
36.TVSE Tatabányai Vízmű Sport Egyesület133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Bólyai István1947X. korcsoportférfi 4 / 2 1 / 4 6 / 4 3 / 6 3 / 4 4 / 3
 
37.Vidám Vidrakölykök S.E.133 1/3m vegyes úszás200m mellúszás33 1/3m gyorsúszás33 1/3m mellúszás33 1/3m hátúszás33 1/3m pillangóúszás
 1.Kolba Mihály1960VIII. korcsoportférfi     8 / 5     6 / 3
 
Nevezett egyesületek száma: 37 # Nevezett versenyzők száma:201 # Összesen: 524 versenyszámban neveztek

Vissza