VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Futam és pálya beosztás 2021.10.16. délután


1.- Nem vagyok egyesületnek tagja -50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Ádám Tímea Barbara 1985III. korcsoportnői   3 / 7 1 / 9 2 / 3  
 2.Szijjártó-Szabó Csilla Zsuzsanna1950X. korcsoportnői   4 / 1      
 
2.Bácsvíz-KVSC50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Hajdú László1961VIII. korcsoportférfi         1 / 6
 2.Losonczi Tímea1975V. korcsoportnői 3 / 1 3 / 4 2 / 9    
 3.Nyúl Gábor1987II. korcsoportférfi 1 / 2   1 / 2   1 / 4
 4.Zima Péter1975V. korcsoportférfi 3 / 0 3 / 4      
 
3.Békéscsabai Senior50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Csirmaz Sándor1966VII. korcsoportférfi 3 / 9 2 / 0 2 / 9 3 / 3 2 / 4
 2.Csomai Zsolt1970VI. korcsoportférfi 5 / 0   3 / 0 3 / 0 2 / 0
 3.Dr Kocsor Ferencné1946XI. korcsoportnői         2 / 8
 4.Dr Tari Béla1979IV. korcsoportférfi 3 / 1 4 / 9 2 / 4 3 / 4 1 / 8
 5.Gazsyné Hrabovszki Edit1950X. korcsoportnői 4 / 4   4 / 5 3 / 5  
 6.Juhászné Tóth Margit1953IX. korcsoportnői     3 / 6 2 / 1 1 / 9
 7.Miklós Éva1946XI. korcsoportnői   4 / 7      
 8.Németh Éva1949X. korcsoportnői 5 / 1   4 / 9   2 / 0
 9.Pappné Dr. Marik Sarolta1956IX. korcsoportnői 3 / 8     2 / 8  
 10.Sallai Katalin1952IX. korcsoportnői   5 / 3 4 / 7   2 / 1
 
4.Budapesti Delfinek Szenior 50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Balla Mónika1973V. korcsoportnői         1 / 5
 2.Bohos Tamás1975V. korcsoportférfi 3 / 6 2 / 7 1 / 0 1 / 0 1 / 2
 3.Botfalvai Ágnes1958VIII. korcsoportnői 4 / 7 3 / 9   3 / 7  
 4.Sümeghy dr László1945XI. korcsoportférfi 7 / 7 5 / 4 4 / 2   2 / 7
 
5.BVSC 50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Gyuráki Attila1966VII. korcsoportférfi 2 / 1 1 / 9 1 / 9 2 / 7 1 / 0
 
6.CSM Timisoara50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Soós Vilmos1945XI. korcsoportférfi   5 / 7      
 
7.Csongrádi Senior Úszó és SZSE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Lekrinszki Éva1956IX. korcsoportnői 4 / 6 3 / 8      
 2.Palásti Anna1960VIII. korcsoportnői 5 / 0 5 / 2 4 / 8 3 / 9 2 / 7
 3.Pozsár Norbert1993I. korcsoportférfi 6 / 4 4 / 1      
 
8.Debreceni Szenior Úszó Klub50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Batta Gyula1953IX. korcsoportférfi 5 / 5     3 / 9  
 2.Cseri Piroska1954IX. korcsoportnői   3 / 2   3 / 1  
 3.Demkóné Balla Sarolta1953IX. korcsoportnői 4 / 0 4 / 2 3 / 1 3 / 2  
 4.Gombkötőné Tóth Ilona1950X. korcsoportnői 3 / 2 3 / 3 3 / 3 3 / 4  
 5.Miklós Attila1956IX. korcsoportférfi 6 / 0 5 / 6 4 / 1    
 6.Othman Mohamed1985III. korcsoportférfi 7 / 0 1 / 7   2 / 6  
 7.Terdik Ákos1981IV. korcsoportférfi 2 / 7 2 / 3 3 / 3 2 / 8  
 8.Tóth Béla1961VIII. korcsoportférfi 6 / 3 5 / 1 4 / 6 4 / 7 2 / 8
 
9.Dombovár50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Fehérvári Levente1986III. korcsoportférfi 1 / 3 1 / 6 1 / 3 1 / 5  
 2.Horgos Szilárd1969VI. korcsoportférfi 1 / 4 1 / 3 1 / 5 1 / 3  
 3.Kiss István1976V. korcsoportférfi 1 / 6 1 / 5 1 / 6 1 / 4  
 4.Simon Levente1970VI. korcsoportférfi 1 / 5 1 / 4 1 / 4 1 / 6  
 
10.Dr. Regele Károly Szenior Úszó Klub, Gyula50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bíró Bernadett1995I. korcsoportnői     2 / 8 2 / 7 1 / 0
 2.Csepeli Pálma1944XI. korcsoportnői 1 / 4   3 / 0   1 / 6
 3.Schriffert Józsefné1938XII. korcsoportnői 5 / 8   5 / 5    
 
11.Eger Városi Úszóklub és Gyógyúszó tanoda50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Lázár Rita1962VII. korcsoportnői         1 / 7
 2.Pócs Alfréd dr1955IX. korcsoportférfi 5 / 6 4 / 2      
 3.Pócs Karola dr1996I. korcsoportnői 2 / 6        
 
12.Egri Senior Úszó-Klub50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bögös László1946XI. korcsoportférfi 5 / 4     4 / 6  
 2.Fábián Béla1937XII. korcsoportférfi 7 / 4 4 / 5 3 / 9 4 / 5  
 3.Fazekas László1966VII. korcsoportférfi 4 / 7 2 / 9 2 / 8 3 / 7  
 4.Gellérné dr. Vajdovich Ilona1943XI. korcsoportnői 4 / 8 4 / 8 3 / 7 3 / 8  
 5.Graffjódi Eszter1940XII. korcsoportnői 5 / 6     3 / 0  
 6.Heverdle István1952IX. korcsoportférfi         2 / 2
 7.Kripkó Zoltán1965VII. korcsoportférfi 2 / 8 2 / 6 3 / 5 2 / 4  
 8.Patkó József1948X. korcsoportférfi 5 / 8 4 / 3      
 
13.Egyéni induló50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Saághy Krisztina1969VI. korcsoportnői 5 / 3        
 
14.Érdi Vizisport50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.dr. Kovács András1952IX. korcsoportférfi 6 / 2 4 / 6 4 / 5 4 / 3  
 2.Kőhalmi András1968VI. korcsoportférfi 1 / 9 1 / 8 2 / 6 2 / 9  
 3.Nagy Zsuzsanna1984III. korcsoportnői 2 / 2 1 / 1      
 4.Nagy Zsófia1982III. korcsoportnői 1 / 0 1 / 9 1 / 1 1 / 8  
 5.Nyári László1984III. korcsoportférfi 5 / 1 3 / 7      
 
15.Esztergomi Úszó Klub50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bajcsyné Fazekas Réka1988II. korcsoportnői 3 / 9 2 / 8 2 / 7 2 / 2 1 / 3
 
16.HÓD-Triatlon és Öttusa SE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bere Katalin Viktória1995I. korcsoportnői         1 / 2
 2.Bogár Judit1978IV. korcsoportnői 4 / 5 2 / 0      
 3.Dura Tímea1994I. korcsoportnői 5 / 5 5 / 5 4 / 6 3 / 3 2 / 3
 4.Olasz Sándorné Kis Éva1961VIII. korcsoportnői 5 / 2 4 / 3      
 5.Seres Szilvia1977IV. korcsoportnői 4 / 2 3 / 5 3 / 9    
 6.Szabó Edina1996I. korcsoportnői 2 / 0 2 / 7 2 / 3    
 7.Szabó Renáta1994I. korcsoportnői 2 / 1     1 / 1  
 8.Vargáné Dezső Mária1962VII. korcsoportnői 5 / 7 4 / 0      
 9.Vereczkei Csilla1983III. korcsoportnői 3 / 3   2 / 2 2 / 6  
 
17.Hullám 9150m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Oblat Zsolt1972V. korcsoportférfi 5 / 2       2 / 5
 
18.Kaposvári Aréna Senior Úszóklub 50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Rákhely Béla1966VII. korcsoportférfi 4 / 4        
 2.Varga Miklós1968VI. korcsoportférfi         1 / 9
 
19.Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Csenki Klára1946XI. korcsoportnői   5 / 8 5 / 6    
 2.Gyovai Balázs1986III. korcsoportférfi 1 / 8 1 / 1 1 / 1 1 / 2  
 3.Holló-Szabó Viktor1973V. korcsoportférfi 4 / 2 3 / 3      
 4.Megyesi László 1963VII. korcsoportférfi 7 / 6        
 5.Ónodi László 1946XI. korcsoportférfi 7 / 8   4 / 8   3 / 5
 6.Palásti Éva1990II. korcsoportnői 1 / 7     1 / 6  
 7.Provics András 1974V. korcsoportférfi 3 / 2        
 8.Sebők János1956IX. korcsoportférfi 4 / 1 3 / 6 3 / 2 3 / 5  
 9.Simon Géza1952IX. korcsoportférfi 6 / 1 4 / 8     3 / 3
 10.Tarjányi Zsófia1995I. korcsoportnői   2 / 9      
 11.Urbán Tamás 1975V. korcsoportférfi   4 / 0 4 / 4   3 / 6
 
20.Kistarcsai VSRC50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bálint Mátyás1978IV. korcsoportférfi 2 / 2        
 
21.Kópé Úszó és Vízilabda Sportegyesület50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Balogh Anna1979IV. korcsoportnői         2 / 6
 
22.Megathlon SE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Háden-Felföldi Viktória1985III. korcsoportnői 1 / 1 1 / 5 1 / 2 1 / 4 1 / 4
 2.Szendreiné Kiss Fanni1983III. korcsoportnői 3 / 4 2 / 1 2 / 1 2 / 5 1 / 1
 
23.NICS-HSÚVC50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Faragó Attila1946XI. korcsoportférfi 7 / 1     4 / 8  
 2.Magyar Katalin1953IX. korcsoportnői     4 / 0    
 3.Nagy Enikő1979IV. korcsoportnői 1 / 2 1 / 4 1 / 6 1 / 3  
 
24.Nyíregyházi Fókák SE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Balázs Szabolcs1980IV. korcsoportférfi 4 / 5   3 / 6 3 / 1  
 
25.Nyíregyházi Sportcentrum SE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bódi Szabolcs1975V. korcsoportférfi 3 / 4   2 / 7 2 / 5 1 / 1
 2.Cseh Imre1968VI. korcsoportférfi 3 / 5 2 / 4 3 / 4 2 / 3  
 3.Cserés Miklós1985III. korcsoportférfi         1 / 5
 4.Hudáky Zoltán1988II. korcsoportférfi 3 / 7 2 / 5   3 / 6  
 
26.OSC50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Pék Zsófi1985III. korcsoportnői 5 / 4   3 / 2    
 
27.Pécsi Vörös Meteor Sportkör50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Király Balázs1977IV. korcsoportférfi 4 / 9 5 / 3 3 / 7 4 / 4 2 / 6
 2.Királyné Csirke Eszter1980IV. korcsoportnői 3 / 7 3 / 1 2 / 0 2 / 0 2 / 4
 3.Komáromi Mária1947X. korcsoportnői     5 / 4   2 / 9
 
28.Pénzügyőr SE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.László Sándor1937XII. korcsoportférfi   5 / 8      
 
29.Resita 0750m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Iana Dorina1952IX. korcsoportnői   5 / 4 4 / 3   2 / 2
 2.Szilasi Monica1971VI. korcsoportnői 3 / 6 2 / 6 2 / 6   1 / 8
 
30.Spartak Szabadka50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Priboj István1942XI. korcsoportférfi 6 / 5 3 / 9   3 / 8  
 
31.Spuri SC50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Braun Boróka1995I. korcsoportnői 2 / 7        
 2.Liker Dávid1995I. korcsoportférfi 2 / 3        
 3.Vándor Gergely1979IV. korcsoportférfi 2 / 9     4 / 0  
 
32.Swim Life50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Halász Balázs1976V. korcsoportférfi 4 / 0        
 2.Jónás Krisztina1987II. korcsoportnői 2 / 8   3 / 5 2 / 9  
 3.Karlóczi Attila1994I. korcsoportférfi 7 / 9        
 
33.Százhalombattai VUK SE50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Gidai Andrea1982III. korcsoportnői   4 / 5     2 / 5
 2.Kulcsár Zita1975V. korcsoportnői 2 / 3 2 / 4 1 / 7 1 / 0  
 
34.Szentesi Delfin ESC50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Ábel Krisztina1973V. korcsoportnői 1 / 9   1 / 8 1 / 9  
 2.Berekméri István1965VII. korcsoportférfi     1 / 8    
 3.Berezvai Gyöngyi1977IV. korcsoportnői 4 / 1 3 / 0      
 4.Biár Nelli1995I. korcsoportnői 3 / 5 1 / 0      
 5.Bíró Dániel1977IV. korcsoportférfi 2 / 6        
 6.Bodnár Istvánné1939XII. korcsoportnői 5 / 9 5 / 1      
 7.Bodnár János1960VIII. korcsoportférfi 7 / 2 5 / 5      
 8.Dr. Berezvai Julianna1949X. korcsoportnői   5 / 6 4 / 1    
 9.Dr. Szabó László1969VI. korcsoportférfi 2 / 0     2 / 1  
 10.Dr. Szendrey Balázs1980IV. korcsoportférfi 2 / 4 3 / 0 1 / 7 2 / 2 1 / 3
 11.Dr. Venczel Kincső1974V. korcsoportnői 1 / 8 1 / 6 1 / 3 1 / 5  
 12.Ferke Gáborné1941XII. korcsoportnői   5 / 0 5 / 3    
 13.Gerendi Norbert1974V. korcsoportférfi 2 / 1        
 14.Hajdú Dániel1987II. korcsoportférfi 1 / 1 2 / 1      
 15.Hoffmann Csaba1975V. korcsoportférfi 5 / 9 3 / 8      
 16.Horváth Roland1991II. korcsoportférfi 1 / 0 1 / 0 2 / 5 1 / 9 2 / 3
 17.Kanászné Licsicsányi Rózsa 1940XII. korcsoportnői   5 / 7      
 18.Kocsis Attila1980IV. korcsoportférfi 5 / 3        
 19.Kovács Attila1965VII. korcsoportférfi 3 / 3   2 / 0 3 / 2 1 / 7
 20.Lucz Imre1951X. korcsoportférfi 7 / 3 5 / 2 4 / 0 4 / 1 3 / 4
 21.Melkuhn Dezső1938XII. korcsoportférfi 7 / 5        
 22.Oláh Árpád1968VI. korcsoportférfi   4 / 4      
 23.Palásti Katalin1952IX. korcsoportnői 3 / 0 3 / 6 3 / 4    
 24.Pászti Edit1966VII. korcsoportnői 2 / 5   2 / 4    
 25.Pengő László1952IX. korcsoportférfi 6 / 6   3 / 8    
 26.Rozgonyi Eszter1980IV. korcsoportnői 2 / 4 1 / 7      
 27.Sebők Tamás1990II. korcsoportférfi     4 / 7 4 / 2  
 28.Szabó Zoltán Ferenc1972V. korcsoportférfi 6 / 9        
 29.Talmácsi Krisztina1992I. korcsoportnői   1 / 8 2 / 5    
 30.Téli Éva1956IX. korcsoportnői   4 / 4      
 31.Török Imre Gábor1988II. korcsoportférfi 4 / 8 3 / 5 4 / 3    
 32.Varga-Kis Katalin1960VIII. korcsoportnői     4 / 4    
 
35.Törökbálint50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Bardócz László1940XII. korcsoportférfi 6 / 7   3 / 1    
 2.Csaba László1948X. korcsoportférfi 3 / 8 3 / 1 2 / 1 2 / 0  
 3.Csikány Csilla1968VI. korcsoportnői 1 / 3 1 / 2 1 / 5 1 / 7  
 4.Csikány József1943XI. korcsoportférfi     2 / 2    
 5.Dömötör Ferenc1953IX. korcsoportférfi 6 / 8 4 / 7      
 6.Ficze Gabriella1981IV. korcsoportnői 1 / 5 1 / 3 1 / 4 1 / 2  
 7.Gulyás Péter1951X. korcsoportférfi   2 / 8      
 8.Majorfalvi Éva1974V. korcsoportnői   2 / 2      
 9.Nilsson Stefan1964VII. korcsoportférfi 2 / 5 2 / 2 2 / 3 1 / 1  
 10.Schenk Robert1960VIII. korcsoportférfi 4 / 6        
 11.Simon Ildikó1974V. korcsoportnői 1 / 6 2 / 3 1 / 0 2 / 4  
 12.Tóth Csaba1969VI. korcsoportférfi       1 / 8  
 13.Várady Judit1967VI. korcsoportnői 4 / 9 4 / 9 4 / 2 3 / 6  
 
36.Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Apatóczki István1961VIII. korcsoportférfi 5 / 7 3 / 2      
 2.László-Zsurzs Henrietta1991II. korcsoportnői 2 / 9 2 / 5      
 3.Rajki Józsefné1975V. korcsoportnői 4 / 3 4 / 6 3 / 8    
 
37.Tovafutók Se50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Béry Zoltán1968VI. korcsoportférfi 4 / 3        
 
38.Triton Sport Egyesület50m gyorsúszás50m mellúszás50m hátúszás50m pillangóúszás200m hátúszás
 1.Szabó Árpád1978IV. korcsoportférfi 1 / 7 1 / 2 1 / 9 1 / 7  
 
Nevezett egyesületek száma: 38 # Nevezett versenyzők száma:159 # Összesen: 413 versenyszámban neveztek

Vissza